• Orijinal Anahtar Microsoft Office 2016 Pro Plus, 1 Windows / PC 3.0usb için
 • Orijinal Anahtar Microsoft Office 2016 Pro Plus, 1 Windows / PC 3.0usb için
Orijinal Anahtar Microsoft Office 2016 Pro Plus, 1 Windows / PC 3.0usb için

Orijinal Anahtar Microsoft Office 2016 Pro Plus, 1 Windows / PC 3.0usb için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / İrlanda / Singapur / Porto Riko
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: ofis 2016 pro artı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Ambalaj bilgileri: Retaibox / OEM paketi
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 50000000pcs / ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Biçim: 3.0 USB flash Özelliği: 1key + 1 usb
Kullanıcı: Sadece 1 PC Şekilde gemi: dhl veya ems
Teslimat Zamanı: 1-2gün Üretim Ülke / Bölge: İrlanda'da yapılan
Ambalaj: Perakende kutusu
Vurgulamak:

microsoft office 2016 pro plus

,

microsoft office professional plus 2016

Ürün Açıklaması

Orijinal Anahtar Microsoft Office 2016 Pro Plus, 1 Windows / PC 3.0usb için

Office 2016 Pro Plus Orijinal Anahtarla 1 Windows / PC 3.0usb için Çevrimiçi etkinleştirme

Microsoft Word En gelişmiş düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve yeni Analiz bölmesi doğrudan Word içindeki web üzerinden alakalı içeriksel bilgileri gösterir.

Microsoft Outlook

E-postalarınızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin. Push e-posta desteği gelen kutunuzu güncel tutar, görüşme grupları ile ilgili mesajlar görüntülenir ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.
Microsoft Powerpoint Fikirlerinizi yeni slayt geçişleri ve geliştirilmiş Animasyonlar görev bölmesi ile oluşturun, ortak çalışın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanında dişli yorumları, sunularınıza geribildirim eklemenize yardımcı olur.
Microsoft Excel Verilerinizi yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla yeni ve sezgisel olarak analiz edin ve görselleştirin. Analiz Araç Paketi, Sürücüler, Formül Oluşturucu ve Otomatik Doldurma gibi özellikleri kullanarak zamandan tasarruf edin, böylece fikirlere odaklanabilirsiniz.
Microsoft OneNote Bu, kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdır, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, ses ve videoları bile tek bir yerde saklayabilirsiniz. İster evde, ister ofiste, ister hareket halindeyken, başkaları ile paylaşımda bulunmak ve birlikte çalışırken gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.
Microsoft Access Erişim, işletmenizi yürütmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için kolay kullanılan bir araçtır. Verileriniz otomatik olarak bir SQL veritabanında saklanır, bu nedenle her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir. Erişim sadece PC için geçerlidir.
Microsoft Publisher Profesyonel kalitede yayınların çoğunu kolayca oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın. Basit bir sürükleyip bırakarak resimleri takas edin veya doğrudan çevrimiçi albümlerinizden resim ekleyin. Yayınlarınızı ön plana çıkarmak için özel efektler kullanın. Yayıncı yalnızca PC için kullanılabilir.

E-posta ve uyumluluk için yeni yetenekler

 • Exchange'de depolanan proje ile ilgili e-postalara ve SharePoint'te saklanan belgeleri doğrudan site posta kutularını kullanarak Outlook'tan erişin ve düzenleyin.
 • Outlook İlke İpuçları ve Exchange Veri Kayıplarını Önleme'yi kullanarak yanlışlıkla yetkisiz alıcılara hassas bilgiler içeren bir e-posta göndermekten kaçının.
 • IT, Skype for Business toplantılarının kaydını grup ilkesi aracılığıyla etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve IM konuşmaları da dahil olmak üzere kayıtlı toplantıları SharePoint'e arşivleyebilir.
 • E-tablolarda hatalar, gizli bilgi, kırık bağlantılar ve tutarsızlıklar için Inquire in Excel'i kullanarak tarayın. E-tablo Karşılaştırması ile e-tablolardaki değişikliklerin denetim izini görüntüleyin.


Verileri keşfetmek ve görselleştirmek için yeni olanaklar

 • Çeşitli kaynaklardan gelen geniş hacimli verilerin entegrasyonunu ve manipülasyonunu kolaylaştırın ve Excel'de Power Pivot'u kullanarak hızlı bilgi analizi yapın.
 • Verilerinizde gizli olan yeni içerikleri keşfetmek için, bir pivot tablo veya pivot grafik içindeki bir tıklamayla verilerinizin farklı kesimlerini ve görünümlerini keşfedin.
 • Verilerinizi, grafiklerinizi ve grafiklerinizi, tüm kullanıcılar için son derece etkileşimli görselleştirme ve sunum deneyimi ile verilerinizi hayata geçirmek için tek bir Güç Görünümü'ne derleyin.

İletişim için yeni fırsatlar

 • Bir Skype İş Dünyası toplantısında aynı anda birden çok katılımcının videolarına bakın.
 • Standartlara dayalı H.264 video kullanarak daha fazla uç noktaya bağlanın.
 • OneNote ile basitleştirilmiş not alma deneyimi kullanın.
 • Daha sonra kolay yürütmek için toplantıları standartlara dayalı biçimde kaydedin

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Orijinal Anahtar Microsoft Office 2016 Pro Plus, 1 Windows / PC 3.0usb için bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.