Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shenzhen Hanhai Qianda Industrial Co., Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Microsoft
No. Çalışanları: 90~100
Yıllık satış: 500-600
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş

2006 yılından bu yana, Hanhai Industrial Co., ltd, müşterilerimizin işlerini yönetmelerine ve büyütmelerine yardımcı olmak için en kaliteli ürün ve hizmet çözümlerini sağlama konusunda kararlıdır.Amacımız, toptan satış fiyatlarında en kullanışlı çözümü sunarak müşterilerimizin işlerini yeniden tanımlamanın yeni yollarını bulmalarına yardımcı olmaktır.

 

Hanhai sanayi A.Ş. , karşılıklı güven sunabileceğiniz bir firma.

Geçtiğimiz yıllarda müşteri tabanımız hızla büyümektedir ve sahip olduğumuz en değerli hazine, memnun müşterilerimize duyduğumuz güvendir.İle birlikteHan Hai, kanıtlanmış bir şirketten kanıtlanmış yazılım çözümleri alıyorsunuz.Yetkili Microsoft Katma Değerli Satıcısı, Microsoft Devlet ve Eğitim Satıcısı, Microsoft Akademik Satıcısı ve Microsoft OEM Sistem Oluşturucusuyuz.Tedarik edilmesi zor veya üretimi durdurulan iş yazılımları konusunda uzmanız.

   

Siz Şirketimize ve Fiyatımıza Güvenin, Biz Teslim Edelim, Garanti Verelim!

Fiyatları, hizmetleri ve ürünleri karşılaştırmanızı öneririz.Taşıdığımız tüm ürünler %100 memnuniyet garantimiz ile desteklenmektedir.Bizimle konuşun veya ürün listemizi inceleyin ve işletmenizin verimliliğini ve karlılığını artırmak için nasıl güvenilir bir yazılım çözümü sağlayabileceğimizi görün!

   

Son fakat en az değil, KARŞILIKLI GÜVEN'i düşük fiyatın önüne koyuyoruz!

 

Son birkaç yılda, müşterilerimiz dünyanın her yerinden hızla büyüdü ve hedefimiz, müşterilerimizle oluşturduğumuz güven ve memnuniyettir.Burada sertifikalı bir yazılım çözümü elde ettiğinizde hoş bir şekilde şaşıracaksınız.

Geçmiş

2006 yılından bu yana, Hanhai Industrial Co., ltd, müşterilerimizin işlerini yönetmelerine ve büyütmelerine yardımcı olmak için en kaliteli ürün ve hizmet çözümlerini sağlama konusunda kararlıdır. Amacımız, toptan satış fiyatlarında en kullanışlı çözümü sunarak müşterilerimizin işlerini yeniden tanımlamanın yeni yollarını bulmalarına yardımcı olmaktır.

Hizmet

Bizim sözümüz

Hanhai marka önde gelen yazılım üzerinde size para kazandırır. Müşterilerimizin yazılım çözümleri geniş bir yelpazede en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunmak için biz ağ güvenliği ev eğlence, çalışıyoruz.

Hizmet
Hanhai BBB etik iş uygulamaları ve davranış bağlılığımızı için tanıdı. Bizim yazılım ve donanım ürünlerinin tamamı lisanslı ve yasal garantilidir. Biz saygı ile müşterilerimize tedavi ve mükemmel müşteri hizmeti ve tepki veren, bizimle devam eden bir ilişki için teşekkür ederiz. Biz çok Müşterilerimizin geri besleme değeri ve derhal herhangi bir müşteri hizmeti sorunları gidermek.

Dürüstlük Şirket

Biz dürüstlük çalışan, her zaman onlar için en iyi hizmeti sunmak, customers.Customers bizim tanrılar hile asla.

Garanti

Bizim yazılım orijinal anahtar, .şunu ömür boyu garanti sunabilir% 100 aktivasyonu olduğunu.

Ekibimiz