• Bilgisayar Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 R2 Ürün Anahtarı ile Standart 64 bit COA
  • Bilgisayar Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 R2 Ürün Anahtarı ile Standart 64 bit COA
Bilgisayar Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 R2 Ürün Anahtarı ile Standart 64 bit COA

Bilgisayar Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 R2 Ürün Anahtarı ile Standart 64 bit COA

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur
Marka adı: Microsoft
Sertifika: sever2012 standard retail pack
Model numarası: Yeni

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: Fabrika Mühürlü Perakende kutusu
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Money Gram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Etkinleştirme: bilgisayar çevrimiçi Destek: sofware sever
Öğeleri: şiddet 2012 standart yerin kökeni: USA yapılmış
Garanti: Ömür boyu
Vurgulamak:

microsoft server 2012 r2 datacenter

,

microsoft windows server 2012 r2 şartları

Ürün Açıklaması

Bilgisayar Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 R2 Ürün Anahtarı ile Standart 64 bit COA

Windows Server 2012 R2 Standard Edition
64 Bit / 2 CPU
Orijinal paketleme, 64bit DVD ve ürün anahtarı içeren lisans / COA dahildir

Microsoft lisansına uygun olarak, kurtarma ortamı, OEM ortamı ve Microsoft yazılımını içeren MAR ortamı, ortamın, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayar donanımı ve ilgili COA etiketi içeren eksiksiz bir paketin bir parçası olarak yeniden dağıtılmalıdır.

Yukarıdaki politikaya uygun olarak, orijinal medya DVD'sini ve orijinal donanımını (orijinal anakart içeren sunucu bilgisayar sistemi) içeren eksiksiz bir pakete satılmaktadır.

OEM / Yeniden Yükleme Diskleri / MAR Yazılımı - Kurtarma ortamı, OEM ortamı ve Microsoft yazılımını içeren MAR ortamı, ortamın bulunduğu, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayar donanımı ve ilgili COA etiketi içeren eksiksiz bir paketin bir parçası olarak yeniden dağıtılmalıdır.

Yukarıdaki politikaya uygun olarak, bu, orijinal sunucu sistemi ile birlikte paketlenmiş bir yazılım satışıdır. Bu madde ayrıca genel tüketicilerin kullanımına yönelik değildir.

Sunucu kullanılabilir, ancak hasar görmüş anakart dışında herhangi bir bileşen içermeyen, randevu ile toplamaya elverişli herhangi bir bileşen içermediği veya hizmet almak için ilave posta ücretleri uygulandığı takdirde devre dışı bırakıldı. Dilerseniz daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Windows Server 2012 Standard R2 64 BIT
Windows Server, dünyanın birçok büyük veri merkezini güçlendiriyor, dünyadaki küçük işletmeleri etkinleştiriyor ve arasında her ölçekteki organizasyonlara değer katıyor. Bu mirasa dayanan Windows Server 2012, sanallaştırma, ağ oluşturma, depolama, kullanıcı deneyimi, bulut bilgiişlemi, otomasyon ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce yeni özellik ve donanım sunan kategoriyi yeniden tanımlıyor.
Basitçe söylemek gerekirse, Windows Server 2012, maliyetleri azaltmak ve tamamen yeni bir düzeyde iş değeri sunmak için BT operasyonlarınızı dönüştürmenize yardımcı olur.
Standart ve Datacentre sürümleri aynı özellikleri sunar; sürümleri ayıran tek şey Sanal Makinelerin (VM'ler) sayısıdır.
Standart sürümü lisansı size iki işleme kadar iki VM'yi çalıştırma hakkı kazandıracaktır (Ürün Kullanma Hakları belgesinde özetlenen VM kullanım haklarına tabidir). Datacentre edition lisansı, sınırsız sayıda VM'yi iki işlemciye kadar çalıştırmanıza izin verir. Datacentre sürümünde bulunan tüm özellikler, yerine çalışma kümelemesi gibi yüksek kullanılabilirlik özellikleri de dahil olmak üzere Standart sürümde bulunur. İki sayı arasındaki tek fark sanallaştırma hakları olacaktır.

Yasal Uyarı: Microsoft'un Sistem Üreticileri Dağıtım Anlaşması, son kullanıcıların kendi bilgisayarlarını bir araya getirerek sistem geliştirici olarak hareket etmedikçe, sistem oluşturucu yazılım paketlerinin son kullanıcılara dağıtımı amaçlamadığını belirtmektedir. "Sistem oluşturucu", yazılımları yeni veya kullanılmış bir bilgisayar sistemine kuran, yeniden birleştiren veya kuran herkesdir.

Orijinallik Sertifikası (COA) DAHİL.

Alıcının yetersizliği veya satın alınan ekipmanı kurmak ve / veya kullanmak için deneyim ve bilgi eksikliği için ayrıntılı teknik destek sağlamıyoruz

S: OEM Yazılımı Nedir?

C: OEM "Orijinal Donanım Üreticisi" anlamına gelir OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılmaktadır veya daha küçük sistem entegratörleri ve "klon" veya adsız bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcılara) için sistem üreticisi hobileri için dağıtılır OEM sürümleri yazılıma veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzuna yerleşik olan yalnızca bir elektronik yardım kılavuzu ile birlikte gelir.Örneğin, Perakende Kutusu sürümü normalde küçük bir basılı el kitabı ile birlikte gelen, Ayrıca, OEM Yazılımı, Microsoft'un ücretsiz teknik desteği içermemektedir, çünkü işletim sistemini yüklemek için derinlemesine bilgiye sahip kullanıcılar için niyetlidir OEM Microsoft yazılımı, üreticiden gelen Orijinallik Sertifikası etiketi veya etiketi olan bir COA içerir , artı anahtar kodu yüklemeniz sırasında girmeniz ve sisteminizin Windows Update'i alabilmesi için Microsoft tarafından etkinleştirilmesi / kaydedilmesi için Internet Explorer 7, Windows Defend er, Media Player 11 ve benzeri.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Bilgisayar Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 R2 Ürün Anahtarı ile Standart 64 bit COA bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.