• Fotoğrafçılar, Windows Server 2016 Essentials için Microsoft PS   Extended Cs5
  • Fotoğrafçılar, Windows Server 2016 Essentials için Microsoft PS   Extended Cs5
  • Fotoğrafçılar, Windows Server 2016 Essentials için Microsoft PS   Extended Cs5
Fotoğrafçılar, Windows Server 2016 Essentials için Microsoft PS   Extended Cs5

Fotoğrafçılar, Windows Server 2016 Essentials için Microsoft PS Extended Cs5

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Yeni

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Money Gram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Menşe yeri:: ABD Marka Adı:: Microsoft
Vurgulamak:

windows server 2016 licensing

,

windows server 2016 essentials

Ürün Açıklaması

Qucik Detayları:

Menşe Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

Marka: Microsoft

Model Numarası: Marka yeni

Ödeme ve Kargo Şartları: Minimum Sipariş Miktarı: 10pcs

Fiyatı: Bize Ulaşın

Paketleme Detayları: Fabrika Mühürlü Perakende kutu / OEM

Teslim Süresi: 1-2 gün

Ödeme Koşulları: T / T, Western Union, Money Gram

Tedarik Yetenek: 10000pcs / ay

Açıklama
Zaten iyi bir kwledge ve Fotoğrafçılar için yeteneklerinizi, CS5 ilerlemek isteyen varsa: Ultimate Workshop bekliyordum kitap. Rewned fotoğrafçılar Martin Akşam ve Jeff Schewe nasıl nadir görülen gelişmiş teknikleri geniş bir dizi kullanmak size gösteren, onların ipuçları ve iş akışını vermek. Konu ciddi rötuş çalışmaları, garip ve muhteşem kompozisyonlar, ya da hatta bir kamera aldım önce bir çekim planlama olsun, tavsiye pratik deneyimi yıllara dayanan emin olabilirsiniz. Gösteren, mümkün olan en iyi çıkış için görüntüleri hazırlamak için gelişmiş maskeleme ve kompozisyon teknikleri -A detaylı iş akışı ile bir rötuş ustası olma yolunda öneri biçiminde: Bu, bu kitap özellikleri nasıl yapıldığını göstermek için ilham fotoğrafları ve tam renkli ekran yüzlerce dolu nasıl hem sürenin dolmasına ve film içeriği Fotoğrafçılar için CS5 için ideal bir yol arkadaşı 3 saatten fazla sunan dahil DVD kalitesinde film -26 öğreticiler ödün vermeden ödün, bu herhangi ciddi bir kullanıcı için sahip olunması gereken bir kaynaktır .

CS6 Standart / Genişletilmiş Perakende Paketi

Hızlı Ayrıntılar:

Biz öğeleri aşağıda sunuyoruz, fabrika toptancı: pro Window7. oem / retailbox windows7 ultimate retailbox yanlısı OEM etiket win8.1 profesyonel OEM / retailbox win7 pro COA etiketi win7 ultimate COA etiketi Win8 pro OEM etiket Windows8 (bütün COA Microsoft'tan uygulama verilerini indirmek ve çevrimiçi aktive aracılığıyla yüklemeyi destekler)

Ürün Detaylı Açıklama:

Bir devlet-of-the-art dijital görüntüleme yazılımı, CS6 grafik tasarımcıları ve dijital sanatçılar heyecan verici yaratıcı araçlar sunuyor. Sayesinde geliştirilmiş İçerik Duyarlı Yama, bu yazılımı eline büyük fotoğraf rötuş ve hassas düzenleme denetimi koyar. Ayrıca, bu dijital görüntüleme yazılımı Mercury Grafik Motoru kaynak-yoğun Sıvılaştır ve Kukla Warp araçlarını kullanarak bile olağanüstü tepki verir. Artı, bu yazılımı Blur Gallery hızla görüntüdeki kontroller ile basit bir arayüz kullanarak fotoğrafik bulanıklık efektleri oluşturmanızı sağlar. CS6 yazılımı başka bir layık özelliği, dijital resim ve kompozisyon için, doğal ve gerçekçi bir his sunan aşınabilir fırçalar onun devrimci bir set oluşturur. Bu yeterli değil ise, bu yazılımı zenginleştirilmiş sezgisel video araçları yanı sıra videoları uygulamanın en üst seviye düzenleme gücünü getiriyor.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Fotoğrafçılar, Windows Server 2016 Essentials için Microsoft PS Extended Cs5 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.