Asmak Mei Uluslararası Teknoloji Co, Ltd

------ >>> Profesyonel Yazılım Ürün Tedarikçiniz

Ana sayfa Ürünlerwindows server 2012 r2 standart

Microsoft Windows Server 2012 Retail Box standart x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS perakende paketi

Microsoft Windows Server 2012 Retail Box standart x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS perakende paketi

  • Microsoft Windows Server 2012 Retail Box standard x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS retail pack
  • Microsoft Windows Server 2012 Retail Box standard x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS retail pack
  • Microsoft Windows Server 2012 Retail Box standard x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS retail pack
 • Microsoft Windows Server 2012 Retail Box standard x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS retail pack

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: sever2012 standard
  Model numarası: Yeni

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10 ad
  Fiyat: Contact us
  Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
  Teslim süresi: 1-2gün
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Money Gram
  Yetenek temini: 10000PCS/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Modeli: 2012 yılı sever Kullanıcılar: 5 Cals
  Paket: DVD + COA + Manuel Garanti: Aktivasyon sonrasında ömür boyu
  Etkinleştirme: % 100 çalışma

  Microsoft Windows Server 2012 Perakende Kutusu standart x 64 - bit 2 CPU 2 VM / 5 CALS perakende paketi

  Detaylar:

  Min Sabit Disk Alanı: 32 GB
  Min RAM Boyutu: 512 MB
  Çevresel Arabirim Aygıtları: 1024 x 768 monitör çözünürlüğü, DVD-ROM, İnternet bağlantısı, Klavye, Fare veya uyumlu aygıt, SVGA monitör
  Platform Windows UPC 885370627954
  MPN P7305966
  Lisans Miktarı 5 Cal / s
  Lisans Kategorisi İşletme-Tüketici
  Ortam: 64-bit DVD-ROM
  Microsoft Windows Server Standard 2012 R2 64 Bit 2 İşlemci 2 Sanal Makine P73-06165 OEM Sistem Oluşturucu Paketi

  Yepyeni ve mühürlü, Bu orijinal bir OEM sistem üreticisi paketi değil, perakende sürüm değil, bir güncelleme olup, Windows'un tam bir sürümüdür.

  Temiz bir sabit sürücüye os'un tam kurulumunu gerektirir ve Windows'un eski sürümlerinden yükseltmemektedir. Paketin kurulumu dvd ve ürün lisans anahtarı içerir.
  OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılmaktadır ya da "klon" ya da adsız bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcılara) için daha küçük sistem entegratörleri ve sistem oluşturucu hobileri için dağıtılır. OEM sürümleri, yalnızca yazılıma veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzuna yerleşik olan bir elektronik yardım kılavuzu ile birlikte verilir. Yazılımın kendisi Perakende Kutusu sürümüyle aynı programları içerir, ancak Perakende Kutusu sürümü normal olarak küçük bir basılı el kitabı ve fantazi perakende kutusu ile gelir. Ayrıca, OEM Yazılımı, Microsoft'a ücretsiz teknik destek sağlamaz çünkü işletim sistemini kurmak için derinlemesine bilgiye sahip kullanıcılar için niyetlidir. OEM Microsoft yazılımı, üreticiden Orijinallik Sertifikası etiketi veya etiketi olan bir COA'yı ve kurulum sırasında girmenizi sağlayan anahtar kodu ve sisteminizin Windows Update'i alabilmeniz için Microsoft tarafından etkinleştirilmesini / kaydedilmesini sağlamak için bir COA içerir. Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Player 11 ve benzeri
  Bulut hizmetlerini bütünleştirme Office 365 ile entegre edildiğinde, kullanıcı hesaplarınızı bir kez Windows Server 2012 Essentials'da oluşturabilir ve ilişkili bir posta kutusu otomatik olarak aynı anda oluşturulur. Kullanıcı parolaları Essentials sunucusu ile Office 365 hizmeti arasında senkronize edilir, böylece kullanıcılar yerel veya bulut tabanlı kaynaklara erişsinler de aynı şekilde oturum açarlar. Windows Azure Backup ile entegrasyon, yerel sunucu yedeklemelerinizi, kritik verilerinizi son derece güvenli, dışa açık bir veri merkezinde depolayan bulut tabanlı bir hizmetle tamamlar.
  Verilerinizi koruyun Sunucu yedeklemeleri basit bir sihirbaz kullanılarak yapılandırılır. Ayrıca, Windows Azure Yedekleme gibi isteğe bağlı bulut tabanlı yedekleme hizmetlerinden de yararlanarak daha büyük bir koruma derecesi elde edebilirsiniz. İstemci yedekleri, Essentials ortamına bağlı olan her PC için günlük olarak çalışacak şekilde yapılandırılmıştır ve hatalı bir sabit sürücüyü değiştirirken veya daha eski bir sabit disk sürücüsünden yükselttiğinizde olduğu gibi tek tek dosyaları ve klasörleri ya da tüm bir PC'yi geri yüklemenizi sağlar. Kişisel veriler, Windows 8 istemcilerinin yeni bir özelliği olan ve Essentials sunucunuzdan merkezi olarak yapılandırılabilen ve yönetilebilen Dosya Geçmişi ile kolayca korunabilir.
  Sunucu sanallaştırma Küçük bir işletme işletiyorsanız, BT altyapısını yönetmek yerine işletmeye odaklanmak istiyorsunuz. Windows Server 2012 R2 Essentials, BT'ye harcadığınız zamanı, çabayı ve parayı en aza indirmeye yardımcı olabilir.
  Güvenli uzaktan erişim sağlayın w indows Server 2012 R2 Essentials, Uzak Web Erişimi (RWA), kullanıcılar ve yöneticilerin dosya ve klasörlere, istemci bilgisayarlara ve sunuculara erişmek için web tarayıcılarını kullanmaları için son derece güvenli bir yol da dahil olmak üzere uzaktan erişim için çeşitli seçenekler sunar. Windows 8 ve Windows 8 RT için Sunucu uygulaması, dosyalarınıza ve klasörlerine erişmenin yanı sıra masaüstleri, dizüstü bilgisayarlar ve tablet aygıtlarından hafif yönetimsel görevler gerçekleştirmenin modern ve dokunmatik bir yoludur.
  Bulut Optimize İşletmeler günümüzde özel ve genel cloud computing'lerinde hibrid bir yaklaşımı hızla benimsiyorlar. Windows Server 2012 Standard, neredeyse bulutunuza giden yolda olursanız olun, hafifçe sanallaştırılmış ve buluta doğru ilerleyen ortamlar için idealdir
  Özellikler:
  İş için mükemmeldir
  geliştirilmiş şifreleme
  Profesyonel gibi çok görev görebilme
  Windows Mağazasında, ihtiyacınız olan herşeyi bulacaksınız
  geliştirilmiş Başlat menüsü
  Etki alanı erişimi, veri şifreleme, uzak masaüstü bağlantıları
  Cortana kişisel dijital asistanınızdır

  İletişim bilgileri
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  İlgili kişi: Sales Manager

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)