Asmak Mei Uluslararası Teknoloji Co, Ltd

------ >>> Profesyonel Yazılım Ürün Tedarikçiniz

Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft, Windows 10 Pro Yazılımı

Win10 Pro OEM DVD 64 Bit Sistem Üreticisi Çoklu Dil Kurulum ömrü garantisi

Win10 Pro OEM DVD 64 Bit Sistem Üreticisi Çoklu Dil Kurulum ömrü garantisi

  • Win10 Pro OEM DVD 64 Bit System Builder Multi Language Installation lifetime guarantee
  • Win10 Pro OEM DVD 64 Bit System Builder Multi Language Installation lifetime guarantee
 • Win10 Pro OEM DVD 64 Bit System Builder Multi Language Installation lifetime guarantee

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD / Hongkong / Singapur / Purto Riko / İrlanda / Türkiye / Mısır
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: Microsoft
  Model numarası: win10 pro

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10 ad
  Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
  Teslim süresi: 1-2gün
  Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Money Gram
  Yetenek temini: 10000PCS/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Koşul: Yeni Medya: 32bit 64bit
  Sürüm: OEM paketi dil: İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Korece / Japonca / İspanyolca / Almanca
  KULLANILABİLİR: Genel alan lisans: OEM anahtar
  Etkinleştirme: Evet

  Win10 Pro OEM DVD 64 Bit Sistem Üreticisi Çoklu Dil Kurulum ömrü garantisi

  Özellikler:

  Bilgisayar Gereksinimleri
  Bilgisayar ve işlemci 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC
  Bellek 32-bit için 1 gigabayt (GB) veya 64-bit için 2GB
  Hard disk 32 bit işletim sistemi için 16 GB 64 bit işletim sistemi için 20 GB
  sürücü DVD-ROM sürücüsü
  Grafik WDDM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya daha ileri sürümü

  Editions:

  Sözü edilen tüm sürümler, birden fazla kullanıcı arabirimi dilini etkinleştiren dil paketlerini kullanma yeteneğine sahiptir. Bu işlevsellik daha önce yalnızca Windows 7 Ultimate veya Enterprise'da mevcuttu. Ev ve Pro sürümlerinin tek dilli varyantları da mevcuttur.

  Ev
  Windows 10 Home, PC'lerde, tabletlerde ve 2'si bir arada PC'lerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüketiciye yönelik tüm özellikleri içerir.
  profesyonel
  Windows 10 Pro, Home sürümüne dayanıyor ve işletmeler için vazgeçilmez özellikler ve Windows 8.1 Pro'ya işlevsel olarak eşdeğer özellikler ekliyor.
  Profesyonel Eğitim
  Windows'un ilk satırında yer almayan bu basım, Temmuz 2016'da, indirimli K-12 akademik lisansıyla satın alınan yeni cihazlardaki donanım ortakları için tanıtıldı. Bir Set up School PCs uygulaması içerir ve Cortana, Windows Store önerileri ve Windows 10'un temel ipuçlarını içermez.
  kuruluş
  Windows 10 Enterprise, Windows tabanlı 10 kuruluşa yardımcı olmak için ek özellikler içeren Windows 10 Pro'nun tüm özelliklerini sağlar ve işlevsel olarak Windows 8.1 Enterprise ile eşdeğerdir.
  Şirket LTSB
  Windows 10 Enterprise Uzun Süreli Hizmet Şubesi (LTSB), Windows 10 Enterprise'a benzer ancak Cortana, Windows Mağazası, Kenar tarayıcı, Fotoğraf Görüntüleyicisi ve Hesap Makinesi'nin UWP sürümünü (klasik sürüme değiştirildi) içermez ve herhangi bir özellik almaz şirketlere güncelleme işlemi üzerinde daha fazla denetim imkanı verir. Windows 10 Enterprise N LTSB ayrıca, diğer N varyantlarında bulunmayan aynı bileşenleri içermez (aşağıya bakın) ve Windows 10'un en soyutlanmış sürümüdür.
  Eğitim
  Windows 10 Eğitim, okullar, kolejler ve üniversitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış tüm Windows 10 Enterprise özelliklerini (Cortana hariç) sağlar. Microsoft'un Akademik Toplu Lisansıyla kullanılabilir.
  seyyar
  Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin fiili halefidir.
  Mobil Kurumsal
  Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Enterprise'da olduğu gibi mobil cihazlar için de optimize edilmiş, BT tabanlı organizasyonlara yardımcı olacak ek özelliklere sahip Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri sağlar.

  XP'den bu yana tüm Windows sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümleri, Avrupa ve Güney Kore'de, "antitröst ile uyumlu" olarak, medya oynatıcıları ve ilgili bileşenleri de içeren belirli multimedya işlevselliğini hariç tutan "N" ve "KN" varyasyonlarına sahiptir. kararları. Bu özellikleri geri yüklemek için "Media Feature Pack" indirilebilir ve yüklenebilir. Windows 8.1'de olduğu gibi, OEM'ler için düşük fiyatlı bir "Windows 10 with Bing" SKU'u satın alabilirler; OEM firmaları tarafından farklı bir arama motoruna dönüştürülemez olan Microsoft'un Bing arama motorunu varsayılan olarak ayarlayarak sübvanse edilir. Öncelikle düşük maliyetli cihazlar için tasarlanmıştır ve başka türlü Windows 10 Home ile aynıdır.

  Windows 10 Nasıl İndirilir


  Windows 7 veya Windows 8'in orijinal sürümünü zaten kullanıyorsanız, windows'un eski sürümünü Windows 10'a yükseltmek için ücretsizdir. Microsoft, ortam oluşturma aracıyla indirilen Windows 10 32 bit ve 64 bitlik ISO resim dosyalarını indirmenize izin verir. .
  Pencere 10 Ürün Anahtarı Seri Anahtarları:
  Windows 10'un üstün özelliklerinden yararlanmak için, Windows 10'unuzun kopyasını etkinleştirmek için daima bir ürün anahtarı veya seri anahtara ihtiyaç duyarsınız. Windows 7 ve 8'in orijinal sürümünü kullanıyorsanız, Windows 10'a ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz. windows çevrimiçi aktivasyon anahtarı sağlayan çevrimiçi siteler, ancak bunların çoğu çalışmıyor.
  Bugün, sizinle% 100 çalışması garanti edilen 10 ürün anahtarını, seri anahtarını bulup paylaşacağız. Aşağıda verilen etkinleştirme anahtarımızı kullanarak hemen hemen tüm Windows 10 sürümlerini etkinleştirebilirsiniz. Bu anahtarla windows 10 Home Premium, Windows 10 Professional ve Windows 10 Ultimate'ı etkinleştirebilirsiniz.

  İletişim bilgileri
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  İlgili kişi: Sales Manager

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)