• İngilizce Dil 2CPU Windows Server 2012 R2 Standard Edition DVD kurulumu çevrimiçi
  • İngilizce Dil 2CPU Windows Server 2012 R2 Standard Edition DVD kurulumu çevrimiçi
İngilizce Dil 2CPU Windows Server 2012 R2 Standard Edition DVD kurulumu çevrimiçi

İngilizce Dil 2CPU Windows Server 2012 R2 Standard Edition DVD kurulumu çevrimiçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD/İrlanda/Singapur
Marka adı: Microsoft
Sertifika: sever2012 standard retail pack
Model numarası: Yeni

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact us
Ambalaj bilgileri: Fabrika Mühürlü Perakende kutusu
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Money Gram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Destek: sofware sever Öğeleri: 2012 Datacenter sever
yerin kökeni: USA yapılmış Garanti: Ömür boyu
Etkinleştirme: DVD kurulumu çevrimiçi
Vurgulamak:

microsoft server 2012 r2 datacenter

,

microsoft windows server 2012 r2 şartları

Ürün Açıklaması

İngilizce Dil 2CPU Windows Server 2012 R2 Standard Edition DVD kurulumu çevrimiçi

Windows Server 2012 R2 Standard Edition
Microsoft-Windows-Server-2012-Datacenter-64-bit perakende kutusu -İngilizce-DVD-2CPU-5 CALS etkinleştirildi
Orijinal paketleme, 64bit DVD ve ürün anahtarı içeren lisans / COA dahildir

1. Microsoft lisansına uygun olarak, kurtarma ortamı, OEM ortamları ve Microsoft yazılımını içeren MAR ortamı, ortamın bulunduğu, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayar donanımı ve ilgili COA etiketi içeren eksiksiz bir paketin bir parçası olarak yeniden dağıtılmalıdır.

Yukarıdaki politikaya uygun olarak, orijinal medya DVD'sini ve orijinal donanımını (orijinal anakart içeren sunucu bilgisayar sistemi) içeren eksiksiz bir pakete satılmaktadır.

2. OEM / Yeniden Yükleme Diskleri / MAR Yazılımı - Kurtarma ortamı, OEM ortamı ve Microsoft yazılımını içeren MAR ortamı, ortamın bulunduğu, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayar donanımı ve ilgili COA etiketi içeren eksiksiz bir paketin bir parçası olarak yeniden dağıtılmalıdır .

Yukarıdaki politikaya uygun olarak, bu, orijinal sunucu sistemi ile birlikte paketlenmiş bir yazılım satışıdır. Bu madde ayrıca genel tüketicilerin kullanımına yönelik değildir.

Sunucu kullanılabilir, ancak hasar görmüş anakart dışında herhangi bir bileşen içermeyen, randevu ile toplamaya elverişli herhangi bir bileşen içermediği veya hizmet almak için ilave posta ücretleri uygulandığı takdirde devre dışı bırakıldı. Dilerseniz daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

S: OEM Yazılımı Nedir?

C: OEM "Orijinal Donanım Üreticisi" anlamına gelir OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılmaktadır veya daha küçük sistem entegratörleri ve "klon" veya adsız bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcılara) için sistem üreticisi hobileri için dağıtılır OEM sürümleri yazılıma veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzuna yerleşik olan yalnızca bir elektronik yardım kılavuzu ile birlikte gelir.Örneğin, Perakende Kutusu sürümü normalde küçük bir basılı el kitabı ile birlikte gelen, Ayrıca, OEM Yazılımı, Microsoft'un ücretsiz teknik desteği içermemektedir, çünkü işletim sistemini yüklemek için derinlemesine bilgiye sahip kullanıcılar için niyetlidir OEM Microsoft yazılımı, üreticiden gelen Orijinallik Sertifikası etiketi veya etiketi olan bir COA içerir , artı anahtar kodu yüklemeniz sırasında girmeniz ve sisteminizin Windows Update'i alabilmesi için Microsoft tarafından etkinleştirilmesi / kaydedilmesi için Internet Explorer 7, Windows Defend er, Media Player 11 ve benzeri.

Öğe Hakkında

Bu lisanslar, yerinde hizmetlerimizle tamamlanan Microsoft ile olan anlaşmamızın bir parçasıydı. Bu sözleşme yerine getirildi ve birkaç artık perakende satış anahtarımız var. Bunlar% 100 meşru tuşlardır ve çevrimiçi olarak etkinleştirilmesi kesinlikle garanti altındadır.

Neler Dahil Edilir?

  • Resimde görülen orijinal USB ile Windows Server 2012 R2 Datacenter'ı alacaksınız. Perakende kutusu dahil değildir. Resimde gösterilen, ortak bilgilerimiz olan aynı belgeyi alacaksınız. Yalnızca PayPal ile ödeme.
  • Ödeme alındıktan 24-48 saat içinde resmi indirme bağlantısını ve dijital anahtar (lar) ı göndereceğiz. Sadece Paypal. Bu, hemen başlamanızı sağlar.
  • Lisanslarla birlikte, resimde gösterilen orijinal bir 5 CAL kullanıcı sertifikası Windows Server 2012 R2 alacaksınız. Yalnızca HP değil, herhangi bir sunucu ile uyumludur. Ürün anahtarı zaten 5 CAL içeriyor ve toplam 10 CAL yapıyor.
  • SSS: Bu bir COA ile birlikte geliyor mu? Hayýr. İşte nedeni. Çok daha pahalı olan OEM sürümü bir COA ile birlikte gelir. Bu tam bir perakende sürümüdür. Bu, size bir basılı kopya satışı vereceğiz demektir. Microsoft Ortakları olduğumuza ve denetim sürecine çok aşina olduğumuza dikkat edin. Bu ürünü olumlu geribildirim bırakan birçok mutlu BT uzmanına sattık. Bu paketi sizinle uyumlu olduğundan emin olmak için bu şekilde satıyoruz.
  • Microsoft'a uyumun kritik önem taşıdığını biliyoruz. Bu ürün Microsoft'un uyma kurallarına uymanızı sağlayacaktır. Bu lisanslar Microsoft Elektronik Yazılım Dağıtımı (ESD) kanalından alınmıştır. Bu, yetkili ortaklar aracılığıyla elektronik olarak dağıtılır ve evrakları resimde gösterildiği şekilde alacaksınız. Ayrıca tam bir perakende lisans olduğundan teknik destek alacaksınız.
  • Not: Resmi bir evrak işi olmadan bir anahtar kartı veya yalnızca bir anahtarı veya bir perakende kutusu satın almak, çalınabilir veya sahte olabileceğinden Microsoft'tan tavsiye edilmemektedir.
  • Kurulum / etkinleştirme sırasında herhangi bir yardım gerekiyorsa tarafımızdan sağlanan teknik destek

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum İngilizce Dil 2CPU Windows Server 2012 R2 Standard Edition DVD kurulumu çevrimiçi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.