• HongKong'da Yeni Modül Windows Server 2012 R2 Anahtar Sabitleyici + DVD
  • HongKong'da Yeni Modül Windows Server 2012 R2 Anahtar Sabitleyici + DVD
HongKong'da Yeni Modül Windows Server 2012 R2 Anahtar Sabitleyici + DVD

HongKong'da Yeni Modül Windows Server 2012 R2 Anahtar Sabitleyici + DVD

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: İrlanda / ABD / Almanya / Türkiye / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Win Sever 2012 R2 OEM 64 bit

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Ambalaj bilgileri: Perakende kutu / OEM kutusu
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 80000pcs / hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Türü: Server 2012 r2 kazanmak Kullanıcılar: 5 Cals
Paketi: OEM Garanti: Ömür boyu
Etkinleştirme: Çevrimiçi olarak Etkinleştirme
Vurgulamak:

microsoft server 2012 r2 datacenter

,

microsoft windows server 2012 r2 şartları

Ürün Açıklaması

HongKong'da Yeni Modül Windows Server 2012 R2 Anahtar Sabitleyici + DVD

Almanca Dil Windows Server 2012 R2 Standart 5 cals 64bit stokta

Özellikler:

İşletim sistemi Microsoft Windows Server 2012 Standart x64-bit
Duujjil) ingilizce
Lisans türü Lisans
Dağıtım Medyası DVD-ROM
Lisans Miktarı 2 ek işlemci
Lisans Ayrıntıları 64 bit

Detaylar:


Windows Server, dünyanın birçok büyük veri merkezini güçlendiriyor, dünyadaki küçük işletmeleri etkinleştiriyor ve arasında her ölçekteki organizasyonlara değer katıyor. Bu mirasa dayanan Windows Server 2012, sanallaştırma, ağ oluşturma, depolama, kullanıcı deneyimi, bulut bilgiişlemi, otomasyon ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce yeni özellik ve donanım sunan kategoriyi yeniden tanımlıyor.
Basitçe söylemek gerekirse, Windows Server 2012, maliyetleri azaltmak ve tamamen yeni bir düzeyde iş değeri sunmak için BT operasyonlarınızı dönüştürmenize yardımcı olur.
Standart ve Datacentre sürümleri aynı özellikleri sunar; sürümleri ayıran tek şey Sanal Makinelerin (VM'ler) sayısıdır.
Standart sürümü lisansı size iki işleme kadar iki VM'yi çalıştırma hakkı kazandıracaktır (Ürün Kullanma Hakları belgesinde özetlenen VM kullanım haklarına tabidir). Datacentre edition lisansı, sınırsız sayıda VM'yi iki işlemciye kadar çalıştırmanıza izin verir. Datacentre sürümünde bulunan tüm özellikler, yerine çalışma kümelemesi gibi yüksek kullanılabilirlik özellikleri de dahil olmak üzere Standart sürümde bulunur. İki sayı arasındaki tek fark sanallaştırma hakları olacaktır.

Bulut hizmetlerini bütünleştirme Office 365 ile entegre edildiğinde, kullanıcı hesaplarınızı bir kez Windows Server 2012 Essentials'da oluşturabilir ve ilişkili bir posta kutusu otomatik olarak aynı anda oluşturulur. Kullanıcı parolaları Essentials sunucusu ile Office 365 hizmeti arasında senkronize edilir, böylece kullanıcılar yerel veya bulut tabanlı kaynaklara erişsinler de aynı şekilde oturum açarlar. Windows Azure Backup ile entegrasyon, yerel sunucu yedeklemelerinizi, kritik verilerinizi son derece güvenli, dışa açık bir veri merkezinde depolayan bulut tabanlı bir hizmetle tamamlar.
Verilerinizi koruyun Sunucu yedeklemeleri basit bir sihirbaz kullanılarak yapılandırılır. Ayrıca, Windows Azure Yedekleme gibi isteğe bağlı bulut tabanlı yedekleme hizmetlerinden de yararlanarak daha büyük bir koruma derecesi elde edebilirsiniz. İstemci yedekleri, Essentials ortamına bağlı olan her PC için günlük olarak çalışacak şekilde yapılandırılmıştır ve hatalı bir sabit sürücüyü değiştirirken veya daha eski bir sabit disk sürücüsünden yükselttiğinizde olduğu gibi tek tek dosyaları ve klasörleri ya da tüm bir PC'yi geri yüklemenizi sağlar. Kişisel veriler, Windows 8 istemcilerinin yeni bir özelliği olan ve Essentials sunucunuzdan merkezi olarak yapılandırılabilen ve yönetilebilen Dosya Geçmişi ile kolayca korunabilir.
Sunucu sanallaştırma Küçük bir işletme işletiyorsanız, BT altyapısını yönetmek yerine işletmeye odaklanmak istiyorsunuz. Windows Server 2012 R2 Essentials, BT'ye harcadığınız zamanı, çabayı ve parayı en aza indirmeye yardımcı olabilir.
Güvenli uzaktan erişim sağlayın Windows Server 2012 R2 Essentials, Uzak Web Erişimi (RWA), kullanıcılar ve yöneticilerin dosya ve klasörlere, istemci bilgisayarlara ve sunuculara erişmek için web tarayıcılarını kullanmaları için son derece güvenli bir yol da dahil olmak üzere uzaktan erişim için çeşitli seçenekler sunar. Windows 8 ve Windows 8 RT için Sunucu uygulaması, dosyalarınıza ve klasörlerine erişmenin yanı sıra, masaüstleri, dizüstü bilgisayarlar ve tablet aygıtlarından hafif yönetimsel görevler gerçekleştirmenin modern ve dokunmatik bir yoludur.
Bulut Optimize İşletmeler günümüzde özel ve genel cloud computing'lerinde hibrid bir yaklaşımı hızla benimsiyorlar. Windows Server 2012 Standard, neredeyse bulutunuza giden yolda olursanız olun, hafifçe sanallaştırılmış ve buluta doğru ilerleyen ortamlar için idealdir

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum HongKong'da Yeni Modül Windows Server 2012 R2 Anahtar Sabitleyici + DVD bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.