• Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Japonca çevrimiçi aktivasyon
  • Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Japonca çevrimiçi aktivasyon
Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Japonca çevrimiçi aktivasyon

Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Japonca çevrimiçi aktivasyon

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda / İrlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: Windows10

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Ambalaj bilgileri: OEM kutusu
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 50000pcs/hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Medya: 64 bit / 32 bit Dil seçeneği: İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Japonca / İspanyolca / Almanca
Koşul: Yeni Etkinleştirme: % 100 online
Sürüm: Pro
Vurgulamak:

win 10 pro software

,

windows 10 professional operating system

Ürün Açıklaması

Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Japonca çevrimiçi aktivasyon

Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Korece / Japonca

Bileşen

minimum

Tavsiye edilen

İşlemci

1 GHz saat hızı
IA-32 veya x86-64 mimarisi
PAE, NX ve SSE2 için destek
Çift genişlikli karşılaştırma ve değişim (CMPXCHG16B) CPU yönergesi, PrefetchW ve LAHF / SAHF desteği içeren x86-64 mimarisi

Bellek (RAM)

IA-32 baskısı: 1 GB
x86-64 baskısı: 2 GB
4 CİGABAYT

Grafik kartı

DirectX 9 grafik aygıtı
WDDM 1.0 veya daha üstü bir sürücü
WDDM 1.3 veya daha üstü bir sürücü

Ekran

800 × 600 piksel 1024 × 768 piksel

Giriş aygıtı

Klavye ve fare Çoklu dokunmatik ekran
Ctrl, Alt ve Windows tuşları veya diğer donanım eşdeğerleri

Hard disk alanı

IA-32 baskısı: 16 GB
x86-64 baskısı: 20 GB
N / A

Windows Merhaba, yüz tanıma için özel aydınlatmalı kızılötesi kamera veya Window Biyometrik Çerçevesini destekleyen bir parmak izi okuyucu gerektirir. Windows Intel® RealSense ™ (F200) kamera ile merhaba, Windows 10'a geçtikten sonra Windows 8.1 aygıtlarında çalışmak için bir yazılım güncelleştirmesi gerekir. Bu güncelleştirmenin kullanıma sunulması bekleniyor.

Continuum, "Tablet Modu" nu elle Eylem Merkezi aracılığıyla açıp kapatarak tüm Windows 10 masaüstü sürümlerinde kullanılabilir. GPIO göstergelerine sahip tabletler ve 2'er bir arada veya bir dizüstü bilgisayar ve şöför göstergesi olan tabletler otomatik olarak "tablet modu" na girecek şekilde yapılandırılabilir.

Lansman sırasında premium telefonları seçmekle sınırlı telefonlar için sürekli. Harici monitör HDMI girişini desteklemelidir. Sürekli uyumlu aksesuarlar ayrı olarak satılır. Uygulama kullanılabilirliği ve deneyimi, cihaza ve pazara göre değişir. Bazı özellikler için Office 365 aboneliği gereklidir.

(1) Özellikler yalnızca Xbox Live destekli ülkelerde desteklenen oyunlar içindir. Xbox.com/live/countries adresine bakın. 2015'te sınırlı sayıda oyun mevcut cihazlar arası oynamayı destekliyor; takip etmek için ek oyunlar. Aynı anda tek bir cihaza akış; Xbox One'dan çok oyunculu olarak akış yapmak, ağ bağlantısı ve Xbox Live Gold üyeliği (ayrı olarak satılır) gerektirir; Altın da Xbox One'da çok oyunculu oynamak için gereklidir. DirectX 12 yalnızca desteklenen oyunlar ve grafik yongaları ile kullanılabilir.

(2) Cortana lansmanında seçkin küresel pazarlarda mevcuttur. Cortana deneyimi bölge ve cihaza göre değişiklik gösterebilir.

Editions:

Sözü edilen tüm sürümler, birden çok kullanıcı arabirimi dilini etkinleştiren dil paketlerini kullanma yeteneğine sahiptir. Bu işlevsellik daha önce yalnızca Windows 7 Ultimate veya Enterprise'da mevcuttu. Ev ve Pro sürümlerinin tek dilli varyantları da mevcuttur.

Ev
Windows 10 Home, PC'lerde, tabletlerde ve 2'si bir arada PC'lerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüketiciye yönelik tüm özellikleri içerir.
profesyonel
Windows 10 Pro, Home sürümüne dayanıyor ve işletmeler için vazgeçilmez özellikler ve Windows 8.1 Pro'ya işlevsel olarak eşdeğer özellikler ekliyor.
Profesyonel Eğitim
Windows'un ilk satırında yer almayan bu basım, Temmuz 2016'da, indirimli K-12 akademik lisansıyla satın alınan yeni cihazlardaki donanım ortakları için tanıtıldı. Bir Set up School PCs uygulaması içerir ve Cortana, Windows Store önerileri ve Windows 10'un temel ipuçlarını içermez.
kuruluş
Windows 10 Enterprise, Windows tabanlı 10 kuruluşa yardımcı olmak için ek özellikler içeren Windows 10 Pro'nun tüm özelliklerini sağlar ve işlevsel olarak Windows 8.1 Enterprise ile eşdeğerdir.
Şirket LTSB
Windows 10 Enterprise Uzun Süreli Hizmet Şubesi (LTSB), Windows 10 Enterprise'a benzer ancak Cortana, Windows Mağazası, Kenar tarayıcı, Fotoğraf Görüntüleyicisi ve Hesap Makinesi'nin UWP sürümünü (klasik sürüme değiştirildi) içermez ve herhangi bir özellik almaz şirketlere güncelleme işlemi üzerinde daha fazla denetim imkanı verir. Windows 10 Enterprise N LTSB ayrıca, diğer N varyantlarında bulunmayan aynı bileşenleri içermez (aşağıya bakın) ve Windows 10'un en soyutlanmış sürümüdür.
Eğitim
Windows 10 Eğitim, okullar, kolejler ve üniversitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış tüm Windows 10 Enterprise özelliklerini (Cortana hariç) sağlar. Microsoft'un Akademik Toplu Lisansıyla kullanılabilir.
seyyar
Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin fiili halefidir.
Mobil Kurumsal
Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Enterprise'da olduğu gibi mobil cihazlar için de optimize edilmiş, BT tabanlı organizasyonlara yardımcı olacak ek özelliklere sahip Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri sağlar.

XP'den bu yana tüm Windows sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümleri, Avrupa Birliği ve Güney Kore'de "N" ve "KN" varyasyonlarına sahiptir; bu, antitröst ile uyumlu olmak için medya oynatıcıları ve ilgili bileşenleri de içeren belirli multimedya işlevselliğini hariç tutmaktadır kararları. Bu özellikleri geri yüklemek için "Media Feature Pack" indirilebilir ve yüklenebilir. Windows 8.1'de olduğu gibi, OEM'ler için düşük fiyatlı bir "Windows 10 with Bing" SKU'u satın alabilirler; OEM firmaları tarafından farklı bir arama motoruna dönüştürülemez olan Microsoft'un Bing arama motorunu varsayılan olarak ayarlayarak sübvanse edilir. Öncelikle düşük maliyetli cihazlar için tasarlanmıştır ve başka türlü Windows 10 Home ile aynıdır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Japonca çevrimiçi aktivasyon bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.