• Orijinal Tam Sürüm Windows 7 Pro OEM Anahtar Profesyonel 32/64 Bit DVD
Orijinal Tam Sürüm Windows 7 Pro OEM Anahtar Profesyonel 32/64 Bit DVD

Orijinal Tam Sürüm Windows 7 Pro OEM Anahtar Profesyonel 32/64 Bit DVD

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: ORIGINAL MICROSOFT
Model numarası: Yeni

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Ambalaj bilgileri: STANDART PAKET
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000000pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Modeli: win7 profesyonel Medya: 32bitx64bit
Uygulama: Uluslararası (Global Area) Sürüm: OEM paketi
dil: İngilizce
Vurgulamak:

product key software

,

pencere eşiği 7 harekete geçirmek anahtar

Ürün Açıklaması

Orijinal Tam Sürüm Windows 7 Pro OEM Anahtar Profesyonel 32/64 Bit DVD

Orijinal Tam Sürüm OEM Windows 7 Professional 32BIT 64 Bit DVD

Hızlı Ayrıntılar:

biz fabrika toptancı, öğeleri aşağıda sunuyoruz: window7 pro. oem / retailbox windows8.1 profesyonel OEM / perakende kutusu win7 pro COA etiket win8.1 pro OEM etiket win8.1 pro OEM etiket, windows10 pro (tüm COA Microsoft uygulama verilerini indirerek ve çevrimiçi aktive ederek yükleme destekler)

sık sorulan Sorular

S: XP veya Vista'dan yükseltebilir miyim?
C: Evet , ancak süreç boyunca size yardımcı olacak bir teknisyen isteyebilirsiniz. Ayrıca bir CD sürücüsü değil bir DVD sürücüye ihtiyacınız olacaktır, aksi takdirde DVD makineden önyüklenebilir olmayacaktır.

S: Bu Mac, Parallels veya Sanal Makinelerde mi çalışacak?
C: Çalışabilir, ancak bunu garanti edemeyiz. Bu dava için iade kabul edilmez ve kendi sorumluluğunuzdadır

S: Yenilenmiş Bilgisayarlarda kullanabilir miyim?
A: Evet yapabilirsin.

S: Bu Perakende mi?
A: Hayır bu OEM Tam sürüm.

S: OEM Yazılımı nedir?
A: OEM "Orijinal Ekipman Üreticisi" anlamına gelir. OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılır veya “klon” veya isimsiz bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcıya) için daha küçük sistem entegratörleri ve sistem oluşturucu hobileri için dağıtılır. OEM sürümleri, yazılıma veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzuna sahip olan yalnızca bir elektronik yardım kılavuzuna sahiptir. Perakende Kutusu versiyonu hariç, yazılımın kendisi, Perakende Kutusu sürümü ile aynı programları içerir, normalde küçük bir basılı el kitabı ve lüks bir perakende kutusuyla birlikte gelir. Yanı sıra, işletim sistemi kurmak için derinlemesine bilgi sahibi olan kullanıcı için OEM Yazılım Microsoft ücretsiz teknik destek dahil değildir. OEM Microsoft yazılımı, bir Orijinallik Sertifikası etiketi veya üreticiden bir etiket olan COA'yı, yükleme sırasında anahtarın girilmesi için anahtar kodunu ve sisteminizin Windows Update'i almak için Microsoft ile etkinleştirilmesini / kaydedilmesini içerir. Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Player 11 ve benzeri.

Şartlar ve koşullar

OEM için OEM lisansına veya Yazılımı Yeniden Yükleme'ye uygun olmak için - OEM, birlikte verilen veya kurtarma yazılımı, yalnızca anakart, sabit sürücü veya OEM yazılımı ile satılan bilgisayar gibi orijinal donanımla birlikte sunulmuşsa listelenebilir. Test edilmemiş bir orijinal sabit sürücü ile birlikte gelen bu yazılımı satın alıyorsunuz. Test edilmemiş donanım garantisi yoktur.

Microsoft lisansına, kurtarma ortamına, OEM ortamına ve Microsoft yazılımını içeren MAR medyasına uygun olmak için, medyayı içeren bir paketin, yazılımın dağıtıldığı orijinal bilgisayarın donanımının ve ilgili COA etiketinin bir parçası olarak yeniden dağıtılmalıdır. Bu ürünü orijinal sistem Anakart-Test edilmemiş olarak paketleyin.

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Orijinal Tam Sürüm Windows 7 Pro OEM Anahtar Profesyonel 32/64 Bit DVD bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.