• Microsoft Office Key Code MS Office 2016 USB flash Pro Plus Perakende Key çevrimiçi etkinleştirmek
Microsoft Office Key Code MS Office 2016 USB flash Pro Plus Perakende Key çevrimiçi etkinleştirmek

Microsoft Office Key Code MS Office 2016 USB flash Pro Plus Perakende Key çevrimiçi etkinleştirmek

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / İrlanda / Singapur / Porto Riko
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft
Model numarası: ofis 2016 profesyonel

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10
Ambalaj bilgileri: Retaibox / OEM paketi
Teslim süresi: 1-2gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 50000000pcs / ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Sürüm: 32bit 64bit Guarnatee: Ömür boyu
Temas: skype: start.zhang1 Özelliği: Dil sınırlama
Teslim süresi: İçinde 1 gün sonra ödeme
Vurgulamak:

microsoft office 2016 professional plus

,

microsoft office professional plus 2016

Ürün Açıklaması

Microsoft Office Key Code MS Office 2016 USB flash Pro Plus Perakende Key çevrimiçi etkinleştirmek

Microsoft Office Anahtar Kodları MS Office 2016 Pro Plus Perakende Anahtar çevrimiçi etkinleştir

Microsoft Office 2016 paketi, Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi uygulamaları içerir. Office 2007, Office 2010, Office 365 veya Office 2013 kullanıcıları, herhangi bir ek eylem yapılmadan oluşturulan belgeleri açabilir. Office'in önceki sürümlerini kullanan müşteriler bir uyumluluk paketi indirip yüklemelidir.

Microsoft Office Professional Plus 2016 v16.0.4366.1000 Nisan 2016

Microsoft Office 2016'daki yenilikler:
Belgeleriniz, istediğiniz yerde - Office 2016 uygulamalarının her yerine, zengin özelliklere sahip uygulamaların gücünü, masaüstünüzdeki bulutta dosyalar oluşturmak, açmak, düzenlemek ve kaydetmek için daha kolaydır; böylece onlara her yerde ve herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Buna ek olarak, Outlook'taki yeni modern ekler OneDrive'dan dosyaları eklemeyi ve Outlook'tan ayrılmadan alıcılar için otomatik olarak izin yapılandırmayı kolaylaştırıyor. Tüm bunlar, çalışmalarınızla başkalarıyla paylaşmayı ve ortak çalışmayı kolaylaştırır.

İşbirliği - Gerçek zamanlı birlikte yazma, Office Online uygulamalarında bugün mevcuttur ve bu deneyimi Word'den başlayarak Windows Masaüstü uygulamalarına taşıyoruz. Siz ve ekibiniz Word 2016 ve / veya Office çevrimiçi çalışırken, diğer editörlerin nerede çalıştıklarını ve neyin yazdıklarını gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Akıllı Uygulamalar - Uygulamalar, çalışırken öğrenir ve işinize devam etmenize ve Office'den daha fazla yararlanmanıza yardımcı olacak ipuçlarını ve ipuçlarını kullanır. Tell Me, Word, PowerPoint ve Excel'de kullanılabilen yeni bir arama aracı, yalnızca ne yapmak istediğinizi yazarak ihtiyaç duyduğunuz komutları sunar. Karartma - Outlook'ta yanan yeni bir Exchange özelliği - e-posta kalıplarınızı analiz etmek ve daha düşük öncelikli iletileri yolunuzdan ve yeni bir Kargaşa klasörüne taşımak için gelen kutunuzu dağınık hale getirmek için makine öğrenmeyi kullanır. Bing tarafından desteklenen Insights, size okuma deneyimi içinde web'den bağlamsal bilgi bulmanızı sağlar.

Veri analizi daha hızlı ve daha kolay yapılır - Excel'e yeni analiz özellikleri dahil edilmiştir, böylece verilerinizi her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde çekebilir, haritaya indirebilir, analiz edebilir ve görselleştirebilirsiniz.

• Tek tıkla öngörme. Gelecekteki trendlere tek bir tıklamayla veri serilerinizde tahminler oluşturun.
• Sezgisel veri bağlama ve şekillendirme yetenekleri. Entegre Güç Sorgusu ile çevrenizdeki tüm verilere bağlanarak ve bu bölgedeki tüm verileri görüntüleyerek Excel'i kişisel analiz çalışma alanınız olarak kullanın. Web sitelerindeki tablolar, SAP Business Objects gibi kurumsal veriler, Hadoop gibi yapılandırılmamış kaynaklar ve Salesforce gibi hizmetler de dahil olmak üzere geniş veri kaynakları aralığından yararlanın. Tüm verilerinizi bir araya getirdikten sonra, benzersiz iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde hızla şekillendirin ve birleştirin ve saniyeler içinde analiz edin
• Kolay veri modelleme ve güçlü analiz. Excel'in bir parçası olarak geliştirilmiş Power Pivot özellikleriyle, size daha büyük resim veren iş veri modelleri oluşturmak için sürükle-bırak kolaylığı ile farklı veri kümelerini eşleştirin. Özet Tablo ve PivotChart analiz deneyiminizi geliştiren sezgisel analiz işlevlerinden, otomatik zaman gruplamasından ve diğer özelliklerden yararlanın. Artık 100 milyonun üzerinde veri satırı hesaplayabilme yeteneği ile, yüksek hızda daha derin analizler yapın.
• Microsoft Power BI Önizleme'de yayınla. Excel çalışma kitaplarınızı Power BI kullanıcılarına zahmetsizce yayınlayın ve paylaşın.
• TreeMap, Sunburst, Şelale, Kutu ve Vizkör ve Excel'deki Histogram ve Pareto dahil olmak üzere yeni modern grafikler ve grafikler verilerinizi yeni yollarla sunmanıza yardımcı olur.

Microsoft Office Professional Plus 2016 v16.0.4366.1000 Nisan 2016

Paket:
Microsoft Office Professional Plus 2016
Microsoft Access 2016
Microsoft Excel 2016
Microsoft InfoPath 2016
2016'daki iş için Microsoft OneDrive
Microsoft OneNote 2016
Microsoft Outlook 2016
Microsoft PowerPoint 2016
Microsoft Publisher 2016
2016'da iş için Skype
Microsoft Word 2016

İşletim sistemi : Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 veya Windows Server 2008 R2

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Microsoft Office Key Code MS Office 2016 USB flash Pro Plus Perakende Key çevrimiçi etkinleştirmek bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.