Asmak Mei Uluslararası Teknoloji Co, Ltd

------ >>> Profesyonel Yazılım Ürün Tedarikçiniz

Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2008 R2 Enterprise

Orijinal Windows Server 2008 R2 Enterprise 25cal, Windows Server 2008 OEM Paketi

Orijinal Windows Server 2008 R2 Enterprise 25cal, Windows Server 2008 OEM Paketi

  • Genuine Windows Server 2008 R2 Enterprise 25cals , Windows Server 2008 OEM Pack
  • Genuine Windows Server 2008 R2 Enterprise 25cals , Windows Server 2008 OEM Pack
 • Genuine Windows Server 2008 R2 Enterprise 25cals , Windows Server 2008 OEM Pack

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD / Hongkong / Singapur / Purto Rico / İrlanda
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: Microsoft
  Model numarası: 2008 R2 kuruluşunu kazanın

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 5pcs
  Ambalaj bilgileri: OEM paketi
  Teslim süresi: 1-2gün
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 80000pcs / hafta
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Modülü: Windows Server 2008 R2 Enterprise Etkinleştirmek: Evet
  Warantty: Ömür boyu dil: İngilizce
  Paketi: OEM

  Ürünler Açıklama:

  Selefi ile karşılaştırıldığında, Windows Server 2008'in çoğu sürümü x86-64 ve IA-32 sürümlerinde mevcuttur. Bu sürümler iki DVD halinde sunulmaktadır: Biri IA-32 varyantını ve diğeri x64'i kurmak için. Itanium tabanlı sistemler için Windows Server 2008, IA-64 işlemcilerini destekler. Microsoft, veritabanı sunucuları ve İş Hattı (LOB) uygulamaları gibi yüksek iş yükü senaryoları için IA-64 sürümünü optimize etti. Bu nedenle, dosya sunucusu veya medya sunucusu olarak kullanılmak üzere optimize edilmemiştir. Microsoft, Windows Server 2008'in son 32-bit Windows sunucu işletim sistemi olduğunu açıkladı. Windows Server 2008 ekleri şunları içeriyor:

  Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise kapsamlı işlevler sunar

  Windows Server 2008 R2 Enterprise, Windows 7'ye dayanıyor; öncülü hala temellerini Windows Vista işletim sisteminde kullanıyordu. Kullanıcı arabirimi de buna göre iyileştirildi ve sistemde daha fazla teknik gelişme kaydedildi. Grafiksel bir arabirim kullanmak istemiyorsanız, örneğin kaynaklarımızdan tasarruf etmek istiyorsanız, Microsoft Windows Server 2008 size bir çekirdek yükleme seçeneği sunar. Bu, örneğin kullanıcı arabirimi yerine komut dosyaları kullanarak sistemi çalıştırmanızı sağlar ve size operasyon için gerekli özellikler ve programlar sağlar. Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise'da önemli bir değişiklik, sunucu işletim sisteminin artık yalnızca 64 bitlik bir sürümde bulunmasıdır. DirectAccess ve 256'ya kadar mantıksal işlemciyi de destekleyebilir.

  Windows Server 2008 R2 Enterprise öncelikle sanallaştırma için geliştirildiğinden, sanal örnekler için dört lisans veya Hyper-V sanallaştırma platformu gibi işlevler kullanımı kolaylaştırdı. İkincisi hem fiziksel hem de sanal kaynakları yönetmenizi ve hatta komple sistemleri sanallaştırmanızı sağlar. Win Server 2008 R2 Enterprise, bunun için bir dizi yönetim aracı sunar, hatta sisteminizin genel yönetimi için birkaç farklı yönetim modu sunar. Kaynakları yönetmek için bir sunucu yöneticisi, PowerShell veya entegre WMI arabirimi kullanmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, MS Windows Server 2008 R2 Enterprise her durumda sizi destekler.

  Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki yeni özellikler

  Windows Server 2008 R2 Enterprise'daki tüm yeni işlevler ve programlar tam olarak sunucu birimleriniz için geliştirilmiştir. Ortaya çıkan optimizasyonlar öncelikle hız ve veri akışına yönelik olsa da, yeni özellikler özellikle sanallaştırma ortamında ideal bir destek sunuyor. Yeni temel işlevlerle birlikte, Win Server 2008 R2 Enterprise size tam teşekküllü bir sunucu işletim sistemi sunar:

  • DirectAccess: alternatif VPN sistemi

  • Active Directory: kullanıcı ve kaynak yönetimi

  • Optimize edilmiş terminal hizmetleri: eklenen fonksiyonlar

  • Çekirdek Sunucu: işletim sisteminin simge durumuna küçültülmüş hali

  • Internet Information Services 7.0: dinamik ve statik web sayfalarının oluşturulması için

  • Sıcak Ekle Bellek: sistem çalışırken bellek ekleme

  • BitLocker: veri şifreleme programı

  Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise'da önemli bir yeni gelişme "Yerine Çalışma Kümelemesi" dir. Bu özelliğin yardımıyla kümelerde 128 bölüme kadar veya 18 exabytes'e kadar kaynak yönetebilirsiniz.

  Windows Server 2008 R2 Enterprise'da güvenli özellikler

  Güvenlik, Microsoft için her işletim sisteminin önemli bir bileşenidir ve diğer şeylerin yanı sıra aşağıdaki güvenlik özellikleri de Windows Server 2008 R2 Enterprise'a entegre edilmiştir: salt okunur etki alanı denetleyicisi, Ağ Erişimi Koruması, Kriptografi Yeni Nesil.

  İletişim bilgileri
  Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

  İlgili kişi: Sales Manager

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)