Hailan International Co, Ltd

------ >>> Profesyonel Yazılım Ürün Tedarikçiniz

Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft, Windows 10 Pro Yazılımı

Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Korece / Japonca çevrimiçi aktivasyon

Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Korece / Japonca çevrimiçi aktivasyon

  • Windows 10 Pro Software OEM English / French / Italian / Polish / Korea / Japanese online activation
  • Windows 10 Pro Software OEM English / French / Italian / Polish / Korea / Japanese online activation
 • Windows 10 Pro Software OEM English / French / Italian / Polish / Korea / Japanese online activation

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda / İrlanda
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: Microsoft
  Model numarası: Windows10

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1pcs
  Fiyat: contact (skype : start.zhang1)
  Ambalaj bilgileri: OEM kutusu
  Teslim süresi: 1-2 iş günü
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 50000pcs/hafta
  Detaylı ürün tanımı
  Medya: 64 bit / 32 bit Dil Seçeneği: İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Korece / Japonca / İspanyolca / Almanca
  Koşul: Yeni Etkinleştirme: % 100 online
  Sürüm: Pro Skype: start.zhang1

  Windows 10 Pro Yazılımı OEM İngilizce / Fransızca / İtalyanca / Lehçe / Korece / Japonca

  Bileşen

  minimum

  Tavsiye edilen

  İşlemci

  1 GHz saat hızı
  IA-32 veya x86-64 mimarisi
  PAE, NX ve SSE2 için destek
  Çift genişlikli karşılaştırma ve değişim (CMPXCHG16B) CPU yönergesi, PrefetchW ve LAHF / SAHF desteği içeren x86-64 mimarisi

  Bellek (RAM)

  IA-32 baskısı: 1 GB
  X86-64 baskısı: 2 GB
  4 CİGABAYT

  Grafik kartı

  DirectX 9 grafik kartı
  WDDM 1.0 veya daha üstü bir sürücü
  WDDM 1.3 veya daha üstü bir sürücü

  Ekran

  800 × 600 piksel 1024 × 768 piksel

  Giriş aygıtı

  Klavye ve fare Çoklu dokunmatik ekran
  Ctrl, Alt ve Windows tuşları veya diğer donanım eşdeğerleri

  Sabit disk alanı

  IA-32 sürümü: 16 GB
  X86-64 baskısı: 20 GB
  N / A

  Windows Merhaba, yüz tanıma için özel aydınlatmalı kızılötesi kamera veya Window Biometric Framework'ü destekleyen parmak izi okuyucu gerektirir. Windows Intel® RealSense ™ (F200) kamera ile merhaba, Windows 10'a yükselttikten sonra Windows 8.1 aygıtlarında çalışmak için bir yazılım güncelleştirmesi gerekir. Bu güncelleştirmenin kullanıma sunulması bekleniyor.

  Continuum, "Tablet Modu" nu elle Eylem Merkezi aracılığıyla açıp kapatarak tüm Windows 10 masaüstü sürümlerinde kullanılabilir. GPIO göstergelerine sahip tabletler ve 2'er bir arada veya bir dizüstü bilgisayar ve şöför göstergesi olan tabletler otomatik olarak "tablet modu" na girecek şekilde yapılandırılabilir.

  Lansman sırasında premium telefonları seçmekle sınırlı telefonlar için sürekli. Harici monitör HDMI girişini desteklemelidir. Sürekli uyumlu aksesuarlar ayrı olarak satılır. Uygulama kullanılabilirliği ve deneyimi, cihaza ve pazara göre değişir. Bazı özellikler için Office 365 aboneliği gerekiyor.

  (1) Özellikler yalnızca Xbox Live destekli ülkelerde desteklenen oyunlar içindir. Xbox.com/live/countries adresine bakın. 2015 yılında sınırlı sayıda oyun seçeneği, cihazlar arası oynatmayı destekliyor; Takip etmek için ek oyunlar. Aynı anda tek bir cihaza akış; Xbox One'dan çok oyunculu olarak akış yapmak, ağ bağlantısı ve Xbox Live Gold üyeliği (ayrı satılır) gerektirir; Xbox One'da çok oyunculu oynamak için altın da gerekiyordu. DirectX 12 yalnızca desteklenen oyunlar ve grafik yongaları ile kullanılabilir.

  (2) Cortana lansmanında seçkin global pazarlarda satışa sunulmuştur. Cortana deneyimi bölge ve cihaza göre değişiklik gösterebilir.

  Editions:

  Sözü edilen tüm sürümler, birden çok kullanıcı arabirimi dilini etkinleştiren dil paketlerini kullanma yeteneğine sahiptir. Bu işlevsellik daha önce yalnızca Windows 7 Ultimate veya Enterprise'da mevcuttu. Ev ve Pro sürümlerinin tek dilli varyantları da mevcuttur.

  Ev
  Windows 10 Home, PC'ler, tabletler ve 2'si bir arada PC'ler için tasarlanmıştır. Tüketici tarafından yönetilen tüm özellikleri içerir.
  profesyonel
  Windows 10 Pro, Home sürümüne dayanıyor ve işletmeler için gerekli özellikleri ve işlevsel olarak Windows 8.1 Pro'ya eşdeğer özellikler ekliyor.
  Profesyonel Eğitim
  Windows'un ilk satırının bir parçası değil bu basım, Temmuz 2016'da, indirimli K-12 akademik lisansıyla satın alınan yeni cihazlardaki donanım ortakları için tanıtıldı. Okul PC'lerini Ayarlama uygulaması bulunur ve Cortana, Windows Store önerileri ve Windows 10'un temel ipuçlarını içermez.
  kuruluş
  Windows 10 Enterprise, Windows tabanlı 10 kuruluşa yardımcı olmak için ek özellikler içeren Windows 10 Pro'nun tüm özelliklerini sağlar ve işlevsel olarak Windows 8.1 Enterprise ile eşdeğerdir.
  Şirket LTSB
  Windows 10 Enterprise Uzun Süreli Hizmet Şubesi (LTSB), Windows 10 Enterprise'a benzer ancak Cortana, Windows Mağazası, Kenar tarayıcı, Fotoğraf Görüntüleyicisi ve Hesap Makinesi'nin UWP sürümünü (klasik sürüme değiştirildi) içermez ve herhangi bir özellik almaz Şirketlere güncelleme işlemi üzerinde daha fazla denetim imkanı verir. Windows 10 Enterprise N LTSB ayrıca diğer N türevlerinde bulunmayan aynı bileşenleri içermez (bkz. Aşağıda) ve Windows 10'un en soyulan baskısıdır.
  Eğitim
  Windows 10 Eğitim, okullar, kolejler ve üniversitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış tüm Windows 10 Enterprise özelliklerini (Cortana hariç) sağlar. Microsoft'un Akademik Toplu Lisansıyla kullanılabilir.
  seyyar
  Windows 10 Mobile, akıllı telefonlar ve küçük tabletler için tasarlanmıştır. Continuum özelliği de dahil olmak üzere tüm temel tüketici özelliklerini içerir. Windows Phone 8.1 ve Windows RT'nin fiili halefidir.
  Mobil Kurumsal
  Windows 10 Mobile Enterprise, Windows 10 Mobile'daki tüm özellikleri, BT tabanlı organizasyonlara yardımcı olmak üzere Windows 10 Enterprise'a benzer ek özellikler ile birlikte sağlar, ancak mobil aygıtlar için optimize edilmiştir.

  XP'den bu yana Windows'un tüm sürümlerinde olduğu gibi, PC donanımı için tüm Windows 10 sürümleri, Avrupa Birliği ve Güney Kore'de "N" ve "KN" çeşitlemelerine sahiptir; bu, antitröst ile uyumlu olmak için medya oynatıcıları ve ilgili bileşenleri de içeren belirli multimedya işlevselliğini hariç tutmaktadır kararları. Bu özellikleri geri yüklemek için "Media Feature Pack" indirilebilir ve yüklenebilir. Windows 8.1'de olduğu gibi, OEM'ler için düşük fiyatlı bir "Windows 10 with Bing" SKU'u satın alabilirler; OEM firmaları tarafından farklı bir arama motoruna dönüştürülemez olan Microsoft'un Bing arama motorunu varsayılan olarak ayarlayarak sübvanse edilir. Öncelikle düşük maliyetli cihazlar için tasarlanmıştır ve başka türlü Windows 10 Home ile aynıdır.


  Temas :

  Fiona
  Skype: start.zhang1

  Whatsapp: + 86 13798302456

  E-posta: hanhaisale90@hotmail.com

  İletişim bilgileri
  HAILAN International Co.,Ltd

  İlgili kişi: Fiona

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler