Asmak Mei Uluslararası Teknoloji Co, Ltd

------ >>> Profesyonel Yazılım Ürün Tedarikçiniz

Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2008 R2 Enterprise

5 CLT P73-05966 ile Microsoft Windows Server 2012 Standart R2 64Bit İngilizce DVD

5 CLT P73-05966 ile Microsoft Windows Server 2012 Standart R2 64Bit İngilizce DVD

Microsoft Windows Server Standard 2012 R2 64Bit English DVD with 5 CLT P73-05966

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD / Hongkong / Singapur / Purto Rico / İrlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: ORIGINAL MICROSOFT
Model numarası: Yeni

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 30PCS
Ambalaj bilgileri: Perakende kutusu
Teslim süresi: 2 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Haftada 1000000 ADET
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Perakende Pcak Medya: 32bit
Etkinleştirme: Evet Garanti: Aktivasyon öğesi için LIFE Zaman
dil: İngilizce (İsteğe bağlı) Uygulama: Uluslararası (Global Area)

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials, 64-Bit, Full Kutu Windows Server 2012 Kutu

  • % 100 Otantik Orijinal
  • 20 kullanıcı CAL en
  • Hiçbir medya kutuları dahil * Perakende versiyonu
  • Değil Akademik yükseltme, OEM ve deneme sürümü
  • Alacağınız her şeyin üstünde listesine bakın.
Durumu:
Büyük durumda Aç kutusuna kalemi.
Lisans etkinleştirmek veya geri paranızı iyidir.
Güvenle satın alın. Memnuniyet garantisi.

Bu, Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials 64-Bit yepyeni, fabrika mühürlü pakettir. Bu Değil Satılamaz, Deneme, Promosyon, ya da yükseltme için DEĞİL Akademik, OEM, version-- tam perakende olduğunu. Bu büyük perakende mağazaları ve online satıcılar satın tam olarak ne olduğunu. Microsoft SKU G3s-00587 olduğunu.

Açıklama: Küçük işletmeler için ideal bir sunucu, Windows Server 2012 R2 Essentials, Microsoft Office 365 ve Windows Azure gibi isteğe bağlı bulut tabanlı uygulamalar ve hizmetler entegrasyonunu kolaylaştırır. Windows Server 2012 R2 Essentials zaman, çaba en aza indirmeye yardımcı olabilir ve para BT harcama.

Bulut hizmetleri entegre
Office 365 ile entegre edildiğinde, Windows Server 2012 R2 Essentials kez kullanıcı hesapları oluşturabilir ve ilişkili posta kutusu otomatik olarak aynı anda oluşturulur. Yerel veya bulut tabanlı kaynaklara erişimde olsun kullanıcıların aynı yolda oturum böylece kullanıcı şifreleri Essentials sunucu ve Office 365 hizmeti arasında senkronize edilir. Windows Azure Yedekleme ile entegrasyon yüksek güvenlikli, dışına veri merkezi iş-kritik veri depolayan bir bulut tabanlı hizmet ile yerel sunucu yedekleme tamamlar.

Verilerinizi koruyun
Server yedekleme basit bir sihirbaz kullanarak yapılandırılır. Ayrıca koruma daha büyük bir derecesi için, Windows Azure Yedekleme opsiyonel olarak bulut tabanlı yedekleme hizmetleri, yararlanabilirsiniz. Müşteri yedekleri Essentials çevreye bağlı her bilgisayar için günlük çalıştırmak üzere yapılandırılmış ve eski bir sabit disk sürücüsünden bir Arızalı sabit sürücüyü veya yükseltme değiştirirken yapardın gibi, tek tek dosyaları ve klasörleri, hatta bütün bir PC geri yüklemenize izin vardır. Kişisel veriler kolayca Dosya Geçmişi, merkezi yapılandırılmış ve Essentials sunucudan yönetilebilir Windows 8 istemcileri, yeni bir özellik ile korunabilir.

Sunucu sanallaştırma
Küçük bir işletmeniz varsa, bunu çalışan değil, bir BT altyapısını yönetmek odaklanmak istiyorum. Windows Server 2012 R2 Essentials BT harcadığınız zaman, çaba ve para en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Güvenli uzaktan erişim sağlama
Windows Server 2012 R2 Essentials Uzaktan Web Access (RAV), kullanıcıların ve yöneticilerin dosya ve klasörleri, istemci bilgisayarları ve sunuculara erişmek için kendi web tarayıcıları kullanmak için son derece güvenli bir şekilde dahil uzaktan erişim için çeşitli seçenekler sunar. Windows 8 ve Windows 8 RT için My Server uygulaması dosya ve klasörlere erişmek yanı sıra masaüstü, dizüstü bilgisayarlar ve tablet cihazları hafif idari görevleri gerçekleştirmek için modern ve dokunmatik dostu bir yoldur.

İletişim bilgileri
Hang Mei InternationalTechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)